Ürün Kategorileri

Etiket Tasarım - Baskı

Ürün Kodu : etiket-tasarim-baski-izmir
Ürün Fiyatı : Fiyat Sorunuz
Toplam Stok : Kendi üretimimiz
Stok sorunu yoktur

Ürün Özellikleri

Biz Kimiz ?

Mavi yeşil ajans olarak; Dijital reklam stratejileri ve tasarımlar ile yeni kurulacak ya da kurumsallaşmak isteyen firmalara, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vererek gelirlerini artırmada yardımcı oluyoruz.

Kurumsal marka yönetimi ve tasarımlar için kurumsal web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

 

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

 

Mavi yeşil ajans; Yüzlerce firmaya binlerce çeşit masa üstü yayınları tasarımı ve baskısını yapmış çok tecrübeli bir firmadır. Gerek kuruluş aşaması gerek kampanyalar ve gerekse promosyon için. Ve ihtiyaç dönemlerinde firmalar için gereken bütün masa üstü yayınları tasarımları ve masa üstü yayınları baskısı mavi yeşil ajans tasarından yapılmaktadır.

Mavi yeşil ajans sadece günlük kullanılan masa üstü yayınları tasarımı değil, yeni yıl için hazırlanan takvim çeşitleri, hediyelik ürünler ve promosyon ürünler gibi birçok özellikli tasarımları hazırlayarak baskılı olarak teslim etmektedir.

 

TASARIM NASIL OLMALI

 

Masa üstü yayınları elemanlarının sadece tasarımı ile değil farklı baskı tekniği ile de basılmaktadır. Özel uygulamalı ürünleri en özel şekilde tasarım yaparak baskılı olarak teslim edebilmektedir. Masa üstü yayın ürünlerine şirket ihtiyacına göre yeni ilaveler yapılabilir. Bu ilavelerin tasarımı, baskı özelliği, baskı detayları bilgisi çok önemlidir.

 

Bir tasarımın hangi şekilde hazırlanacağı, renk kodlarının detayları, cmyk ya da pantone renk kodu kullanılarak yapılır. Burada nasıl bir tasarım hazırlanması gerektiği ve ayrıca hazırlanan bu tasarımın nasıl olacağı bilinmektedir. Yine gerek özel bıçaklı, perfarajlı, ciltli, lake baskılı, selefonlu, kabartmalı, gofreli, sedefli ve bunun gibi birçok özelliği yapılan tasarım vardır. Bu tasarımların nasıl uygulanacağı mavi yeşil ajans tasarım kadrosu ve art drector tarafından çok iyi bir analizden geçirilmektedir.

 

Hangi tasarıma katlama ya da kırım yapılabileceği, kaç gram kâğıda kadar katlama ya da selefon yapılır. Kaç gram kâğıttan sonra katlama yapılır gibi birçok teknik bilgi creative drector ve art drector tarafından incelenerek ürün işlem için matbaa basımına gönderilir.

 

İşte bütün bu teknik bilgiler ve tasarım bilgisi olmadan yapılacak her türlü tasarım ve baskı daha sonra sizi sıkıntıya sokacak sonuçlar doğurmaktadır. Bunların önüne geçmek için tam 15 yıllık sektör tecrübesi olan Mavi yeşil ajans ile çalışarak bu sıkıntıları ortadan kaldırabilirsiniz.

 

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ.

 

Mavi Yeşil Ajans’a; web sitelerimizden ister formla ister telefonla ulaşılabilir, dilerseniz İzmir Yenişehir Temsil Plaza’da bulunan Ajansımızı ziyaret ederek hem kahvenizi yudumlarken hem de destek ekibimizle tanışarak matbaa ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mavi yeşil ajans ile değişime hazır olun…

Kategorideki Diğer Ürünler

BY Promosyon

1202/2 Sk. No:80/L Temsil Plaza Yenişehir
Konak / İZMİR

+90 232 462 0743
+90 532 625 8553
Bir Mavi Yeşil Ajans Kuruluşudur.


Yazılım & Uygulama