PROMOSYON NEDİR

Bu bölümde promosyon nedir ve neden firmaların promosyon yaptırması gerekir konularına açıklık getireceğiz.


PROMOSYON NEDİR

Promosyon; Firmaların, kurum ve kuruluşların, derneklerin, özel yada resmi kurumların kendilerini tanıtmak, etkinliklerini duyurmak ve müşterileri, katılımcıları yada taraftarlarına sunmak üzere hazırlattıkları hediyelerdir. promosyon nedir sorusuna verilebilecek bir çok cevap vardır. Firmanın tanıtımını yapmak için hazırlanan ürünler, firma logolu baskılı yada logoya uygun tasarımlar, firmaların etkinliklerinde kendilerin en iyi ifade eden ürün hazırlamaları, müşterilerinin gözü önünde yada her zaman yanında taşıyabileceği ürünler gibi. Bütün bu saydıklarımız promosyonun tanımına girmektedir.

By Promosyon olarak yüzlerce ürün binlerce çeşit ve onbinlerce renkteki promosyonları hizmetini sunmaktayız. Web sitemizden bu ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Promosyon rünlerin kodlarını, özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilir promosyon 2018 ajanda modelleri promosyon saat modelleri, promosyon defter modelleri, promosyon kalem modelleri, promosyon takvim modellerinden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Sipariş verirken ürünün rengini, kodunu, özelliğini, baskı tekniğini yani istemiş olduğunuz baskı çeşidini, baskı rengini ve adedini belirtmeniz gerekmektedir. Bütün bu aşamaları tamamlamanız durumunda ekibimiz sizlere yardımcı olacak ve siparişinizi en güzel şekilde hazırlayarak baskısını tammalayacak ve verilen süre zarfında teslimatını yapacaktır. By Promosyon müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda hareket eden ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan çok özel bir promosyon firmasıdır. Sizde bizimle çalışın promosyona yabancı kalmayın.


FİRMALAR NEDEN PROMOSYON YAPTIRMALI

Neden promosyon yaptırmalıyız sorusu sıkça sorulan sorulardan birtanesidir. Promosyon yaptırmak için bir çok neden bulunmaktadır.Promosyon çeşitleri ne kadar fazla ise promosyon yaptırma sebepleri de ol kadar fazladır. Marka bilinirliliğini artırmak bunların başında gelmektadir. Markanızın daha fazla kişiye ulaşması, mutlaka bir yerlerde o kişiler ile sizin yolunuzun kesişmesi, marka değerinizi artırarak piyasa gücünüzü domine etmeniz için marka baskılı promosyon ürünler yaptırmak gerekmektedir. Promosyon ürünleri seçerken hedef kitlenize, marka değerinize ve maliyetlerine göre ayrım yapmak zorundasınız.

Marka değerinizi yükseltecek yada akılda kalacak ürünler hazırlamazsanız yapmış olduğunuz promosyon yatırımı boşa gitmiş olur. Bu açıdan ilk önce hedef kitlenize uygun promosyon ürünler seçmeli, bu ürünlerin maliyet çalışmalarını ve üretim aşamasını iyi analiz etmelisiniz. promosyon ürün çeşitleri ne kadar fazla olursa olsun sizin ve markanızın tanıtımını en iyi yapan ve hedef kitlenizin en iyi şekilde kullanbileceği, baktığında sizi hatırlayacağı, sizin marka değerinizi yükseltecek ürünleri seçmeniz gerekmektedir. Böylece firmanız ve markanız için yapmış olduğunuz promosyon yatırımları sonuç vermeye başlayacaktır. Promosyon sadece marka değerini artırmak için yapılaz tabiiki. Müşterilerinizi hatırlamak, onların gönlünü almak, onlarla iletişimi koparmamak, daha çok müşteriye ulaşabilmek gibi bir çok neden sayılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus falan firma şunu yaptırdı bende bunu yaptırayın değil, promosyon firmanızla da istişare yaparak en iyi ürünü hazırlatmaktır.


PROMOSYON FİRMALARI

Promosyon ürünü kadar tercih ettiğiniz promosyon firması da önemlidir. Size sunacağı ürünlerin kalitesi, sizi yönlendirmesi ve ürün hazırlama aşamaları bir promosyon firmasından beklenen en önemli sonuçlardır. İzmir Promsoyon Firmaları arasında en tecrubeli ve başarılı firmalardan biri olan by promosyon, yılların bilgi ve birikimi sayesinde sizlere gönül rahatlığı ile hizmet vermektedir. By promosyon İzmir Gıda çarşısında 15 yıllık tecrube bilgi ve birikim ile reklam sektöründe öncü firmalar arasına girmiş Mavi Yeşil Ajans bünyesinde faaliyet göstermektedir.

By Promsoyon; müşteri ve çözüm odaklı fikir üretme ve uygulama, firmaların sektörel bazda en önemli hedef kitlelerini bularak onlara en uygun promosyon ürününü hazırlamaktadır. Bu arge çalışması aşamasında firmaların promosyon bütçelerini en verimli promosyon ürünlerden yana kullanmak için çalışmalar yapmaktadır. Promosyon ürünlerin belirlenmesinden sonra yapılacak olan tasarımlar için toplantı yapılır, firmanın 1 yıl kullanlabilecek takvim ve benzeri promosyonları için yıllık plan tasarımları, daha kısa vadede ise geri dönüşü daha iyi olan tasarım promosyonları kullanılmaktadır. Yapılan tasarımlar ve hazırlıklar firma yetkilileri ile paylaşılarak gerekli düzeltmeler yapılır ve böylece alınan onayla beraber promosyon ürünleri baskıya verilir. By Promosyon baskı aşamasında kalite kontrol iekibi ile beraber ürünlerin baskı kalitesini kontrol ederek istenmeyen durumlarla karşılaşmamka adına müşteriye baskı örneği gönderir yada gösterir yada müşteriyi baskıya bizzat çağırarak kararın verilmesine ortak eder. Böylece sorunsuz bir baskı ve sorunsuz bir promosyon elde edilmiş olur.


PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Temel olarak promosyon ürünleri 2 kısıma ayrılır. 1. kısım her yeni yıl başı yaklaştığında yapılan promosyonlar, 2.kısım ise her zaman yapılabilen promosyonlardır. promosyon izmir Yılbaşı zamanında yapılan promosyonlar 2 kısıma ayrılır. 1.Kısım tarihli ve takvimli promosyonlar 2. Kısım ise normal promosyonlardır. Takvimli ve tarihli promosyonlar şunlardır; Promosyon ajandalar, promosyon organizerler, promosyon gemici takvim, promosyon masa takvimi, promosyon üçgen takvim, promosyon sümen takvim, promosyon takoz takvim, promosyon yapraklı takvim, promosyon tarihli defter ve tarihli promosyonlarıdır.

Hem normal zamanlarda yapılan hemde yeni yıl döneminde firmaların yaptırdığı promosyonlar ise; promosyon kalemler, promosyon kalem setleri, promosyon bardaklar, promosyon kupalar, promosyon plaketler, promosyon masa setleri, promosyon duvar saatleri, promosyon çakmaklar, promosyon anahtarlıklar, promosyon usb flash bellekler, promosyon powerbank, promosyon elektronik ürünler, promosyon karton çanta, promosyon kraft çanta, promosyon bez çanta, promsoyon cep saatleri, promosyon masa üstü setler, promosyon bloknotlar, promosyon blokküpler, promosyon oto kokuları, promosyon tarihsiz defterler, promosyon şemsiye, promosyon kartvizitlikler, promosyon mauspad, promosyon termoslar, promosyon şapkalar, promosyon personel kıyafetleri ve diğer ürünlerdir. Promosyon ürünlerinin yılbaşında yapılanları zamanlı ve adetli olduğu için promosyon 2018 ürünlerini önceden sipariş vermeniz gerekmektedir. Promosyon takvimler 2018 izmir ürünlerinin tasarımlarını ve baskısını hazırlayarak size teslim ediyoruz. En önemli promosyon ürünlerini ve en uygun fiyatlarla web sitemizde bulabilirsiniz.


PROMOSYON NEDEN ÖNEMLİ

Promosyon yaptırmak isteyen firmalar bazan promosyonun önemini bilememektedir. Bu yüzden yaptırdıkları promosyona çok para ödememek için ucuz ürünleri tercih etmektedir. Ancak gerçek çok daha farklıdır. promosyon usb flash bellek modelleri Gerçekte promosyon mevcut müşterilerini hoş tutmak ve onlara hediyeler vererek müşteri ilişkilerinizi sağlamlaştırmak, yeni müşterilere ulaşarak marka değerini artırmak ve ürün satışını artırmaktır. Bu promosyonun temel kuralıdır. O yüzden firmalar promosyon yaptırmak için en ucuz ürüne değil kendisi için en faydalı ürüne yönlenmelidir.

Mesela takvimleri ele alacak olursak sonuçta takvim bir promosyon ürünüdür. Ancak firmalar kendi müşteri hedef kitlelerine göre gemici takvimi ideal olarak bulabilir, diğer firmalarda üçgen takvimi ideal bulabilirler. Yani promosyon takvim 2018 izmir ürünlerinden hangisi sizin için ideal ise siz o ürünü yaptırmalısınız. Bu promosyon metal kalem ve prmosoyn plastik kalem içinde geçerlidir. Yani hangi kalem sizin hedef kitlnize uygun ise o kalemi ve baskısını yaptırmalısınız. Promosyon ürünlerinde kaliteyi yakalamak içinde seçenekler vardır. Yani bir duvar saatinin hem fiyat hemde kalite olarak çok fazla çeşitleri vardır. Ancak promosyon duvar saati olarak promosyon yaptırmak isteyen firma bu saati duvarina asacak firmanın kalitesine göre yaptırmalıdır. Çünk hiç kimse sadece saat diye duvar dekorunu bozmaz. En idealini seçerek ve tasarımını özenle hazırlayarak yapılan promosyonlar her zaman size artı değer kazandırır. Yapmanız gereken promosyon ürününü hitap kitlenize göre seçmektir. Hem kaliteli hemde ucuz promosyon tabiiki yapılabilmektadir. Ucuz promosyon izmir firmaları sadece size ucuz promosyon ürün verir.


DİĞER YAZILAR

promosyon metal kalem promosyon kurşun kalem promosyon kalem seti

promosyon duvar saati promosyon masa saati promosyon cep saati


DİĞER YAZILAR

promosyon ahşap usb bellek promosyon metal usb bellek promosyon deri usb bellek

promosyon oto kokusu promosyon mausepade promosyon bardak altlığı


DİĞER YAZILAR

promosyon kraft çanta promosyon karton çanta promosyon bez çanta

promosyon tshirt promosyon pantalon promosyon önlük


DİĞER YAZILAR

promosyon anahtarlık promosyon şemsiye promosyon şapka

promosyon masa seti promosyon sümen takımı promosyon ajanda


DİĞER YAZILAR

promosyon gemici takvim promosyon masa takvimi promosyon üçgen takvim

promosyon bloknot promosyon blokküp promosyon defter


DİĞER YAZILAR

promosyon kupa bardak promosyon termos promosyon plaket

promosyon powerbank promosyon araç şarj cihazı promosyon elektronik ürünler